13. jaanuar 1999 kell 22:00

Kuigi ma pole ehtsas trahteris käinud, usun, et sellised nad võisid välja näha küll. Mulle meeldib, et seal on piisavalt õhku: planeering pole kokku surutud. Sakstekamber annab hea võimaluse päris omaette olla. Valgust oli piisavalt ja valgustid pole kõige hullemad. Sümpaatselt mõjub laudpõrand. Linikud laudadel muudavad ruumi hubasemaks. Kamin iseenesest on ilus, aga kahjuks ei saa sinna tuld teha. Igatahes mõjus Mihkli trahter hulga iiri pubide kõrval värskena.

8 punkti

Trahteri värvitoonid on mõjuvalt lihtsad ja lakoonilised. Mulle meeldib, et kasutatud on vanu ausaid materjale: puitu ja kivi. Kuigi: kuna me teame, et selles majas pole kunagi olnud puitseinu, siis ühel hetkel tekkis tunne, et seda puitu on liiga palju. Ühe seina võinuks sellest vabaks jätta.

Baarmen oli tõeline muhe trahteripidaja. Natuke teisest maailmast tulnutena mõjuvad Coca-cola torn ja Koffi õlle ankur. Miinusteks ka, et on ainult üks WC ja muusika oli ebakvaliteetne.

7 punkti

Majale lähenedes ootasin midagi muud, ootasin eurot, aga oma üllatuseks ma seda ei leidnud. Mihkli trahter on kodune ja hubase valgusega. Ainult toolid tunduvad mulle ebamugavad. Aga trahter ongi vist selline koht, kus istutakse, süüakse ja minnakse edasi.

Päris trahteri mõõdu annab koht välja siis, kui seda põrandat on rohkem tallatud. Selles on veel vähe elu.

Mina oleksin püüdnud trahteri siseilmet rohkem välisilmega sobitada.

5 punkti

Lähenedes klassitsistlikus stiilis ehitatud majale, tekib kahtlus, kas see on ikka trahterile õige asukoht.

Trahteris sees on maitsekad toolid, lauad, põrand. Sakstekambri välissein on kaetud palkidega, mis on minu arvates täiesti sobilik. Teine pool, mis peaks olema vaesema rahva jaoks, on natuke liiga hästi tehtud: väga korrapärase ja hästi viimistletuna jätab see liiga tänapäevase mulje. Seinapalgid võinuks olla pisut robustsemalt töödeldud. Muidu on üks õdus kohake.

7 punkti

Hetkel kuum