18. jaanuar 1999 kell 22:00

Digitaalsalvestus muutub lihtsamaks

Turvakaamerate pildi jälgimiseks ja salvestamiseks mõeldud seade sobib kasutamiseks kontorites, kauplustes jne, kus ei ole üle nelja videokaamera ning salvestusi ei ole vaja väga pikalt säilitada.

Windowsi keskkonnas töötavast tarkvarast ja sisendmoodulist koosneva, arvuti porti ühendatava süsteemi eeliseks on, et ära jäävad videolüliti või pildinelik, videomagnetofon ja monitor. Seade ei vaja eraldi toiteplokki.

Iga kaamera pilti saab vaadata eraldi aknana monitori suvalises kohas. Kasutada võib nii must-valgeid kui ka värvikaameraid.

Tarkvara kasutamine on lihtne ja mugav. Salvestamise juhtimiseks võib kasutada kas väliseid liikumisdetektoreid või määrata pildil ala, milles toimunud liikumisel aktiviseeritakse salvestamine.

Häire korral on võimalik enne alarmsignaali salvestada kuni 99 kaadrit.

Igale kaamerale määratakse aeg, mis kellast kellani salvestamine toimub. Üksiku kaadri salvestamine on lihtne, piisab vaid pildil klõpsutamisest. Pilte on võimalik edastada ka modemi abil kas pidevalt või ainult alarmi korral. Taasesitamisel saab vaadata iga kaamera pilti kuupäevade kaupa ning kaadreid eraldi välja printida.

Hetkel kuum