1 veebruar 1999

Kaamera üllatab kiiruse ja suurendusega

tootja:- Sensormatic Electronics Corp.

kasutusala:- videovalvesüsteemid

resolutsioon:- 752x582 punkti

maksimaalne pööramiskiirus:- 280 kraadi sekundis

kupli diameeter:- 120 mm

kaal:- 1360 g

tööpinge:- 24 V, 16 W

hind käibemaksuta:- alates 45 000 kroonist

Uus kuppelkaamera on mõeldud kasutamiseks eelkõige suurtes kaubamajades, ostukeskustes, tanklates. Väga sobiv on ta suurte avatud alade jälgimiseks.

Kaamera, mille abil saab valvatavat ala kiirelt ja täpselt jälgida, on uudne selle poolest, et tavapärase 10--12kordse zoom-objektiivi asemel on kaameral 16kordne zoom-objektiiv, mis koos 8kordse digitaalse zoom'iga annab 128kordse suurenduse.

Kaamera maksimaalne pööramiskiirus on 280 kraadi sekundis. Seadmel on palju programmilisi võimalusi, nagu näiteks kuus kasutajakeelt, 96 asendimälu ja kolm trajektoorimälu, mis tunduvalt lihtsustavad kaamera käsitsemist.

Igasse asendimälu pessa saab salvestada erineva kaamera positsiooni. Kaamerat saab programmeerida positsioone jadamisi näitama.

Trajektoorimällu saab salvestada kaamera liikumisteekonna ja selle hiljem esitada.

Saadaval on täiuslik valik lisaseadmeid kaamera kinnitamiseks kõige erinevamatesse kohtadesse sise- ja välistingimustes.

Speed Dome Ultra IV videokaamerat on saadaval must-valgena (CCIR) ja värvilisena (PAL). Toodet on oodata Eesti turule 1999. a veebruaris-märtsis.

Hetkel kuum