17 veebruar 1999

Sanyo projektor näitab pilti ka valges ruumis

Sanyol on teistest parem resolutsioon.

Möödunud aasta lõpus turule tulnud uus multimeediaprojektor Sanyo PLC 9005EA on maailmas kõige võimsama valgusvooga polüsilikoontehnoloogiat kasutav projektor. Enamik tänapäeval müüdavaid projektoreid kasutab kolmel põhivärvi paneelil baseeruvat polüsilikoontehnoloogiat.

Sanyo valgusvoog on 2100 ANSI-luumenit. Võimas valgusvoog tagab parema ja teravama kujutise. Sanyol on 400vatine metall-haliidlamp, mille eluiga ulatub 1000 tunnini.

Uus Sanyo sobib kasutamiseks suurtes pimendamata ruumides -- loengusaalides, näitustel, konverentsidel, kus ühes ruumis jälgib esitlust üle saja inimese.

Seadet pakutakse kahes modifikatsioonis, ühes kuulub objektiiv standardvarustusse, teises mitte. Kui standardvarustuses olev objektiiv ei vasta kliendi vajadustele, pakutakse mitmeid objektiive lisavarustusena (lähemalt ning kaugemalt projitseerimiseks, suurendamiseks). Lisavarustuse hulka kuuluvad veel kohver, laekinnitus, erinevad kaablid. Komplekti kuulub ka kaks 3W stereovaljuhääldit.

Uuel suhteliselt kõrge hinnaklassi projektoril on ka täielikud multimeedia võimalused, projektor näitab mitme standardi arvuti- ning videopilti.

Sanyo PLC 9005EA võimaldab projitseeritavat pilti ekraanil seisma panna, samas saab esitleja otsida järgmist pilti. Projektor on juhitav puldiga. Üks uue Sanyo projektori eksemplar on praegu Eestis klientidele tutvustamiseks olemas.

Hetkel kuum