18 märts 1999

Alarm lähtub arvutist

- tootja: Clifford , USA

- paigaldusaeg: al 4 tunnist

- hind: al 3300 kroonist

Autosignalisatsiooniseeria G 4 erineb varasematest lihtsama paigalduse ja programmeerimisega.

G 4 keskploki ja iga komponendi ning aksessuaari vahel on kahepoolne numbriline side, mis teeb võimalikuks keskploki ja teiste komponentide täieliku diagnostika.

Ühendades seadme Windowsi keskkonnas töötava arvutiga, saab lihtsalt kustutada ja lisada kaugjuhtimispulte, muuta süsteemi programmeerimise ja väljalülitamise PIN-koodi, valida ja salvestada sireeni meloodiat, häälestada ja kontrollida andureid, muuta kaugjuhtimispuldi nuppude tähendust ning automaatse käivituse seadistust.

Kaugjuhtimispuldid on kaitstud elektrooniliste murdjate ja krabajate eest. Automaatne kahe ahelaga immobilaiser nõuab isikliku PIN-koodi sisestamist isegi juhul, kui alarm on puldist välja lülitatud. Täiustatud on ka röövimisvastast seadet BlackJax 4.

Lisana pakutaval immobilaiseril puuduvad juhtimise juhtmed. Katkestusreleed juhitakse digitaalse signaaliga ploki ja relee vahel.

ekspert | teetarak | Teet Arak | ASi Kosbi müügijuht

Kahtlemata on Cliffordi uue seeria autosignalisatsiooni G 4 näol tegemist tehnika viimasele sõnale vastava alarmsüsteemiga.

Tervitatav on programmeerimine ning vigade otsing arvuti abil. Tehniliselt huvitav on digitaalne andur, mis lisaks auto asendi muutmisele fikseerib ka auto liikumise.

Cliffordi alarmsüsteemid on laia funktsioonide valikuga, võimaldades kliendil valida optimaalse süsteemi.

Alarmi paigaldamine pole keeruline, võib aga paigaldajas tekitada küsimuse, kas on otstarbekas paigaldada autole alarm, millel rohkem võimalusi, kui klient suudab kasutada.

Autosignalisatsiooni G 4 töö alus on arvutiprogramm.

Hetkel kuum