5 aprill 1999

Kaamera kiire andmeedastuse vajajatele

tootja: Video Communications Systems

kaamera: 1/4'' CCD

pilt: värvipilt, 704X576 punkti

pildiedastuskiirus: 25 kaadrit sekundis

andmeedastuskiirus: 128 kBit/s

hind: 9800 krooni

Videovalvesüsteemide kaamerate olulisimaks puuduseks peeti juhtimisvõimaluste vähesust. Seetõttu on pidurdunud projektid, mis eeldavad andmeülekannet suurte vahemaade taha.

Modemit ja kaamerat ühtseks sidesõlmeks integreerides on suudetud sellest üle saada. Internetiteenuste, sealhulgas ISDN, H.320 ja G.711/722/728, ühilduvus tagab turvalise andmeside ning võimaluse videovalvekaamerat juhtida oma soovi järgi.

Andmeedastus sidekanaleid pidi toimub madalatasemelisi protokolle jälgides, mis tagab suure töökindluse ning usaldatavuse.

Kaamerasse on monteeritud kodeerija (skrämbler), mis tagab andmeedastuse salastatuse. Kliendi arvutisse installeeritud tarkvara dekodeerib signaali uuesti mõistetavaks.

PAL-signaal (25 kaadrit sekundis) edastatakse nii digitaalinfona kui standardse videosignaalina (liinitakistusega 75 oomi), mistõttu valvesüsteemi projekteerijale on jäetud palju ruumi otsustada, millist kaablit või sidepidamise viisi kasutada.

Windowsi keskkonnaga ühilduv täistuplekssidega NetCami kaamera on mõeldud kasutamiseks eelkõige kõigile neile firmadele, kelle kaitstav vara asub raskesti ligipääsetavas kohas, või firmadele, milles andmeedastuskiirusel ning selle salastatusel on suur tähtsus.

NetCami kaamera kõrvaldab videovalvekaamerate senise olulisema puuduse, juhtimisvõimaluste vähesuse.

Hetkel kuum