15. juuli 1999 kell 22:00

Äripäev on saanud usaldusväärsetest allikatest teada, et erastamisagentuuri nõukogu otsustas alustada läbirääkimisi 51% Tallinna Kaubamaja aktsiate ostu-müügi lepingu sõlmimiseks firmaga E-Investeerimisgrupi AS. Investeerimisgrupi moodustasid Hansapanga eestvedamisel mitmed praegu kaubamajas pinda üürivad firmad ja Eesti tuntumad rõivatootjad.

Viljandi maakonnalehe Sakala ostsid erastamisoksjonil 810 000 krooni eest AS Postimees ja Päevalehte välja andev aktsiaselts. ASi Postimees juhatuse esimehe Mart Kadastiku sõnul on nüüd Sakala eelis see, et üks omanik on Tallinnast, teine Tartust. See välistab ohu, et keegi võiks Sakala alla neelata.

«Samuti nagu teistel on minu töökohavahetused käinud tsüklite kaupa» ütles pärast ETV peadirektori ametist lahkumist Reklaamitelevisiooni tegevdirektoriks saanud Mart Siimann. «See ei ole üldse paha, kui inimene teatud aja tagant oma töökohta vahetab. Kui edaspidi peaksid tulema mingid töökohavahetused, on need ikka televisiooni ja ajakirjanduse valdkonnas.»

Põlevkivi töötlemisega tegelev RAS Kiviter on sattunud pankrotiohtu ja lähiajal võib kohalikku põlevkivitööstust tabada Eesti tselluloosi- ja paberitööstuse saatus. Kiviteri majanduslik olukord muutus eriti halvaks siis, kui eelmisel aastal üritati Kiviteris tootmist uuesti alustada. See katse ei õnnestunud ja osutus ettevõttele kulukaks, ütles peadirektor Jüri Soone.

Hetkel kuum