30. august 1999 kell 22:00

Leks Kindlustuse ASi teise kvartali kasum oli 730 000 krooni ning kindlustustehniline kasum 1,3 miljonit krooni, teatas ettevõte.

Leks Kindlustuse juhatuse esimehe Raul Kastani sõnul on kasum ning positiivne kindlustustehniline tulemus ootuspärased -- sama trendi jätkumist on oodata ka kolmandas ning neljandas kvartalis.

Leks Kindlustuse brutokahjusuhe oli teises kvartalis 61 protsenti (esimeses kvartalis 77 protsenti) ning brutokulusuhe 33 protsenti (esimeses kvartalis 36 protsenti).

Esimesel poolaastal sai Leks Kindlustus seega 3,2 miljonit krooni kahjumit. Kindlustustehniline kahujum oli 3,1 miljonit krooni. Leks Kindlustuse esimese poolaasta tulemused kinnitab sel nädalal toimuv Leksi nõukogu koosolek, Leks avaldab tulemused reedel. BNS

Swedbank emiteeris eile Eesti turule 40 miljoni krooni eest kuuekuulisi võlakirju.

Hansapanga investeerimispanganduse spetsialisti Ülo Kallase sõnul oli kohalike investorite huvi emissiooni vastu küllaltki suur ning emissiooni intress kujunes madalaks.

«Võlakirjade intressid on pidevalt allapoole liikunud, sest mingit põhjust tõusuks ei ole ja turule tuleb ettevõtete kasumitest ja inimeste hoiustest pidevalt raha juurde,» ütles Kallas. Swedbank oma võlakirjade intressi avaldada ei soovi. BNS

Eile alustati Tallinna väärtpaberibörsi võlakirjade nimekirjas kauplemist Hüvitusfondi X-seeria, XII-seeria ja XIV- seeria obligatsioonidega.

Võlakirjadega kauplemine toimub tellimisraamatu alusel. Miinimumkogus on 500 ja hinnasamm 0,1 krooni.

Eilse päeva jooksul nimetatud seeria võlakirjadega börsil tehinguid ei tehtud. ÄP

Hetkel kuum