ÄP fototoimetus • 9. september 1999 kell 22:00

Kassaris peibutab maapealne vaikuseparadiis

Väinamere ääres asuv Kassari-Otsa puhkemaja on kui paradiisiaed kesk eraldatust ja maagilist ümbrust. Aastaringseks perepuhkuseks või mõnusaks ajaveetmiseks mõeldud apartement-tüüpi majas on kaks kahekohalist magamistuba, muusikakeskusega varustatud suur kaminasaal, köök ning saun.

Köök on eraldi. Seal saab kaasa võetud söögikraamist kerge vaevaga eine valmistada. Toiduvarude täiendamiseks tuleb sooritada lühike, poolteise kilomeetrine jalgsimatk -- nii kaugel asub lähim kauplus.

Kui soovite perele lisaks ka sõbrad puhkusele kaasa võtta, siis lageda taeva alla ei jää nemadki. Osa seltskonnast saab majutada puhkemaja kõrval asuvasse väikesesse suvemajja, kuhu mahub ööbima kümmekond külalist. Tuba maksab 400 krooni.

Puhkemaja vahetus läheduses on hulgaliselt looduslikult kauneid ja rikkumatuid paiku ning soovi korral saab tellida ekskursiooni koos giidiga hinnaga 50 krooni tund. Samuti võib korraldada meeldejäävaid reise merele. Kümnekohalise mootorpaadi rentimine maksab 200 krooni tund ning aerupaadi tund on 100 krooni.

Kui meresõitudest ja metsaradadel matkamisest isu täis saab, võib tantsida ja restoranitoitu nautida kahe kilomeetri kaugusel asuvas Vetsi Tallis.

Autor: ÄP

Hetkel kuum