30. september 1999 kell 22:00

Paljudele hotelliomanikele valmistas suvi pettumuse, sest oodatud turistidevool jäi Eestisse tulemata, konkurents hotelliturul aga järjest tiheneb. Viimaste kuude tulemused näitavad, et eelmiste suvedega võrreldes on suuremate hotellide täituvus kahanenud 20% võrra, küsitluse kohaselt pole paljud kliendid rahul Eesti hotellide hindade ja teeninduskvaliteediga.

Kaks aastat tagasi valitsusjuhiks saanud Mart Laari nõrgaks kohaks olid eelkõige majandusküsimused. Ka Äripäev kahtles tollal aateliste isamaalaste võimekuses parempoolseid ideid tegelikkuses realiseerida ja oli varmas osutama pehmevõitu peaministri äpardustele. Nüüd, pärast Laarile umbusalduse avaldamist, võime kinnitada, et olime Laari suhtes liiga karmid.

Kuna Eesti piiride ei pea autovargaid, on mitmed kindlustusseltsid lõpetanud sõiduautode kindlustamise, sest sõidukite vabatahtliku kindlustamisega tegelevad seltsid on kahjumis, ütles kindlustusinspektsiooni peadirektor Ellen Ridaste.

Eesti Innovatsioonipanga presidendi Peep Sillandi sõnul sattus pank septembri alguses pingelisse seisu, sest panga jaoks mõistetamatul põhjusel toimus Koidu filiaalist eelarveliste vahendite küllalt järsk ja ootamatu äravool. «Tundub, et oleme sellest olukorrast nüüd õnnelikult väljas, kuid nii närvilist kolme nädalat pole minu panganduspraktikas seni veel olnud, märkis Sillandi.

Hetkel kuum