28. oktoober 1999 kell 22:00

Kaksteist säravat adrenaliinipumpa

Arvukate naiste ja ka osade meeste ihalusobjekt showtrupp Chippendales esineb järgmisel teisipäeval Eestis esmakordselt täiskoosseisus ning õhtu jooksul astub lavale kaksteist läikima löödud meesihalust.

Maailmakuulus vererõhku tõstev trupp tuleb Tallinna «World Tour 99» turnee raames. Teadaolevalt pakutakse seekord suurejoonelist vaatemängu, mis on mõeldud igas vanuses vaatajatele. Etendusele oodatakse inimesi, kes vajavad veidi meeliergutavat ajaviidet, sest trupp paneb oma lava-show's suurt rõhku eelkõige teatraalsusele ja peenelt välja peetud sensuaalsusele.

Lavale jõudev vaatemäng on senistest etteastetest parim, mille teemaks on ülistus popkultuurile.

Tempokas ja teatraalne liikumine sisaldab tantsu- ja laulunumbreid Ameerika parimatelt tegijatelt, teiste seas ka filmidest «Mission Impossible» ja «Baywatch».

Visuaalse naudingu eest hoolitsevad lisaks fantastilise etteaste tegevatele meestele endile trupi valgus-ja helitehnikameistrid, kes saabuvad Tallinna veoautotäie kostüümide ja lavatehnikaga.

Chippendales sai alguse seitsmekümnendate lõpus Los Angelesis ja pärast seda on trupi karjäär ja kuulsus olnud vaid tõusuteel. Sinnamaani puudus erootikasugemetega show, milles astuksid üles meesosatäitjad.

Tänaseks on meeste esinemisest saanud ülemaailmselt tuntud põnev, erootiline ja heal tasemel vaatemäng.

Hetkel kuum