3. november 1999 kell 22:00

Lasnamäe hallidel nõlvadel särab värviküllane energiaallikas

Juba paar kuud on Lasnamäe tuulistel nõlvadel avatud uus kaasaegne spordi- ja meelelahutuskompleks Idakeskus--Sport.

Mõnusalt avar ning heledates toonides kompleks on ümber ehitatud vanast laoruumist, mida ilmestavad nüüd oskuslikult valitud ja hubasust lisavad detailid: peeglid, rohelised taimed ning temaatilised joonistused seintel.

Spordikeskuses on kolm spetsiaalse värviga kaetud betoonkattega paarismängu joontega tenniseväljakut, mis sobivad neile, kes armastavad kiiret mängu.

Kes soovib, saab eratunde võtta kogenud treeneritelt ning kohapeal on olemas tennise- ja squash'i-varustuse laenutamise ja ostmise võimalus.

Spordihoone teisel korrusel asuvad kaks squash'i-boksi, peegelseinaga aeroobikasaal, suur jõusaal ning kohvik. Jõusaalis on peale muusikakeskuse veel kaks televiisorit, nii et enesepettus «täna ma ei saa trenni minna, sest televiisorist tuleb huvitav spordisaade» läbi ei lähe.

Eraldi tasub spordihallis tähelepanu pöörata tunnisaunale: külastajatele on kasutada türgi saun, soome saun ning eesruum, kuhu mahub lahedalt kümmekond inimest.

Spordikeskuses on kohapeal arst, pakutakse massaazhiteenust, kaks du?inurgaga varustatud solaariumi ning väike pood.

Omapära lisab Idakeskus--Spordile kindlasti kosmoselabürindi olemasolu, milles saab soovi korral enne või pärast treeningut seigelda ja oma militaarseid oskusi proovile panna.

Idakeskus--Sport

E--P kl 08--22 liikmemaks aastas 2500 krooni soodustused 10%

Punane 16, info 6 33 47 15

Hetkel kuum