Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Mullu müüdi Eestis 6000 Alcatel OT View?d. Esimestel selle mudeli ostjatel hakkab aasta Q GSMis täis saama ja tekib võimalus telefoni vahetada. Alcateli menüü ülesehitus ja kasutamine on teistsugune kui Nokial ja Ericssonil ning seetõttu sobib inimesele, kes ostab oma elu esimese mobiiltelefoni.
Menüüsse sisenemiseks tuleb vajutada ekraani all olevat nuppu, sellega pääseb ka alammenüüdesse ning saab kinnitada valikuid. Menüüs liikumiseks tuleb kasutada numbriklahve 2 ja 8 või nuppe telefoni vasakul küljel. Eelmisel OT View?l sai samu toiminguid teha eraldi nn navi-klahviga. Puudub võimalus seada erinevatelt numbritelt tulevatele kõnedele erinevad helinad.
Telefoni pluss on sisseehitatud käed-vabad-funktsioon. Piisab, kui vajutada kõige ülemisele klahvile ja juba kuulete vastaspoole valju häält. Nii saavad üht kõnet ühe telefoniga pidada mitu inimest korraga. Olukorras, kus nii mõnedki tootjad pakuvad sisseehitatud antenniga mobiile, on Alcatel loobunud vähemalt väljatõmmatavast antennist. Disainilt eristub Alcatel siinsetest turuliidritest Nokiast ja Ericssonist selgelt. Sobides nii omanäolisust hindajale alternatiivina, nagu ka Motorola või Siemens.
Samuti oli varasema OT View? ekraan viierealine, uuel ainult kaherealine. Aprillis müügile jõudev Alcateli OT View WAP-telefon on varustatud neljarealise ekraaniga.