27. märts 2000 kell 15:51

Sarah Brightmani Tallinna kontserdi aeg nihkub aasta lõppu

Kolmandaks aprilliks planeeritud superstaari Sarah Brightmani Tallinna kontsert lükkub 30.-le novembrile. Edasi lükkub kogu Brightmani Euroopa tuur.

Kontserti Eestisse vahendava Lauri Laubre sõnul on temakontserdikorraldamise ajaloos see esmakordne juhtum, kus kogu Euroopasjuba väljakuulutatud ja müügisolevat kontserttuuri nihutatakse. Laubresõnul on tuuri nihutamise põhjuseks Sarah Brightmani uue plaadi La Lunailmumine aprillis.

Uuele albumile ennustatakse kogu maailmas suurt edu.Esialgu kinnitamata andmetel leidub albumil ka näiteks duett CelineDioniga ja palju muud huvitavat.

Kontserdi nihutamise hea poolena näeb Laubre aga asjaolu, et uuekontserdi raames jõuab Eestisse Sarah Brightmani täiesti uuskontsertkava. Kavast on huvitatud juba praegu kõik kontserdikorraldajadüle Euroopa just seetõttu, et Sarah Brightmani kõik kontserdid eelnevakahe aasta jooksul on igal pool maailmas väga kiiresti välja müüdud jasaanud suure publikumenu osaliseks. Uue plaadi ilmumisega otsustatigimitte jätkata eelmist tuuri vaid keskenduda uue tuuri kokku panemisele.Uuele kavale on valmimas täiesti uus suurejooneline lavakujundus.

Baltic Music Promotions?i pressiesindaja Evelin Samueli sõnul on tema teadasiiski üks kontsert Euroopa tuurist ära jäetud, kuna uus lavakujundusenam ei sobinud varasema saaliga - lihtsalt ei mahu sellele lavale.Tallinnas neid probleeme karta ei ole. ?Linnahalli saali ei saa nimetadakõige paremaks, aga Sarahi uue kontserdi saab sinna siiski paigutada,?kinnitas Samuel.

Evelin Samueli kinnitusel on see ainuke Sarah Brightmani kontsertBaltikumis, ehkki nii Leedust kui Lätist on artist saanud väga paljupakkumisi.

Samueli kinnitusel kehtivad uuel kontserdil ka kõik jubaostetud pääsmed, mis soovi korral vahetatakse Piletilevis ümber õigekuupäevaga pääsmete vastu. Nendele piletitele vaja juurde maksta ei ole. Tagasi ostetakse nende inimeste piletid, kellele uus kontserdipäev mingil põhjusel ei sobi.

Hetkel kuum