Inno Tähismaa • 12. aprill 2000 kell 15:24

CHS Eesti tuleb turule uue b2b lahendusega

Eesti juhtivaid riist- ja tarkvara hulgimüügifirmasid CHS Eesti AS teatab, et tuleb homme välja uue versiooniga oma e-kaubanduse b2b lahendusest.

See on mõeldud arvutite ja lisaseadmete jaemüüjatele - CHS"i otsestele klientidele, kellel see võimaldab läbi interneti kontrollida toodete saadavust, hindu, konto saldot, teha tellimusi jpm. Uue versiooni kasutajaliides on mugavam ja komplekssem kui eelmine, on ka mõningaid sisulisi muudatusi.

Eelmise e-kaubanduse lahendusega tuli CHS Eesti turule 1999. a. novembris. Vahepeal on internetikaubandus hoogsalt arenenud. E-kaubanduse osakaal CHS käibest on suurenenud 15%-ni kõigest paari viimase kuu jooksul. 2000 aasta esimese kvartali e-kaubanduse käive oli üle 6 miljoni krooni.

'Business-to-business e-kaubandus pole tänaseks enam võimalus vaid vajadus. Firmasid, kes sellega ei arvesta, ootavad ees rasked ajad. CHS Eesti eesmärgiks on suurendada e-kaubanduse osakaalu kogukäibes 40%-ni juba käesoleva aasta lõpuks. Meie eesmärk on pakkuda Eesti arvutifirmadele mugavat ja kiiret ostukeskkonda, mis võimaldab minimeerida ostukulutusi ning maksimeerida kasumit.' kommenteeris CHS Eesti juhatuse esimees ja tegevdirektor Ardo Reinsalu.

Baltikumis oli CHS"i käive ca 960 miljonit krooni. CHS Eesti toob maale ja turustab järgmiste maailma tipptootjate kaupu: Hewlett-Packard, Microsoft, IBM, Quantum, Creative Labs, Sony, Toshiba, Epson, Xerox jpm.

Hetkel kuum