Ülo Toomsalu • 23. mai 2000 kell 6:08

Keskkonnaminister Kranichi abielu jooksis karile

Minister Heiki Kranich ei ela oma naisega koos, sest tal on armusuhe oma nõuniku Kristel Meieriga, kirjutab Sõnumileht.

Keskkonnaminister Heiki Kranichi suhe abikaasa Valli Kranichiga on jahenenud sedavõrd, et nad ei ela enam koos, väidavad tundmatust palunud allikad. Nad kinnitavad ka, et abielu lõppemise on põhjustanud Heiki Kranichi armusuhe oma nõuniku Kristel Meieriga.

Valli Kranich kordas vastuseks küsimusele, kas ta elab oma mehega koos ja kas neil on plaanis lahutada, ainult sõnu: 'Ei kommenteeri.' Väidet, et tema mees elab koos oma nõuniku Kristel Meieriga, kommenteeris Valli Kranich: 'Mina ei tea, kellega ta elab.'

Valli ja Heiki Kranichil on kolm last: Hannes, Hando ja Haldi. Valli Kranich töötas mitu aastat Lääne-Eesti Telefonivõrgus raamatupidajana. Alates selle aasta märtsist Valli Kranich enam firmas ei tööta, sest on kodune, öeldi Eesti Telefonist.

Keskkonnaministri nõunik Kristel Meier eitas suhet Heiki Kranichiga. 'Ei, ma ei ela Heiki Kranichiga koos,' väitis ta. 'Mul on temaga vaid tööalane suhe,' ütles Bakalaureuse Erakoolis õigusteadust õppinud Kristel Meier, kes kasvatab last eelmisest kooselust.

Heiki Kranich ei vastanud ei eile ei Sõnumilehe telefonikõnedele ega emeilile.

Avalikkus nurises Heiki Kranichi üle juba aasta tagasi, kui ta määras oma alluvateks kaks noort keskkonnaalase erihariduseta naist: endise missi Mari Loorensi ja Kristel Meieri.

Hetkel kuum