Inno Tähismaa • 5. juuni 2000 kell 16:00

Alex Genini firma jätkab USAs tormilist arengut

Eestist pärast Innovatsioonipanga kinnipanekut skandaaliga lahkunud Alex Genin hakkas oma firma First Capital International Inc. kaudu müüma üle interneti kindlustuspoliise.

Delaware`is asuv First Capital teatas täna, et sõlmis lepingu USA juhtiva kindlustusmaaklerfirmaga Specialty Risk International Inc, kes pakub turistidele üle interneti kõiki kindlustusteenuseid.

'See koostöö annab meile unikaalse võimaluse pakkuda kindlustustooteid meie võrgu ettevõtete kaudu USAs ja Ida-Euroopas. See on võimalus tõsta külastatavust ja tõsta käivet,' ütles First Capitali juht ja president Alex Genin.

First Internationali 'inkubaatori'-filosoofia näeb ette e-äri firmade kokkuostmist Kesk- ja Ida-Euroopas ning rajada neisse piirkondadesse oma infrastruktuur.

Hiljuti ostis First Capital Eestist internetifirma Anet Eesti (varem tuntud kui AS Mainor ANET, www.anet.ee).

First Capilaile kuuluvad järgmised internetiküljed: www.PlazaRoyal.com (rahvusvaheline kaubamaja), www.LegalClaims.com (õigusalane infobaas), www.FlamingoTravel.net (reisisüsteem), www.MarchesediGenin.com (lukskaupade müük), www.3DZip.com (disainikülg ja www.anet.ee (teenusepakkuja Eestis).

PR NewsWire põhjal.

Hetkel kuum