Madli Zobel • 6. juuli 2000 kell 9:39

Baltex 2000 tõestab kvaliteeti ISO-sertifikaadiga

Homme saab tekstiilitööstus Baltex 2000 ametlikult kätte ISO 9002 kvaliteedisertifikaadi, teatas firma tegevdirektori assistant Tarvo Teder.

Baltex 2000 ekspordib 99% oma toodangust Euroopa Liidu maadesse ja ISO-sertifikaat tunnistab Baltex 2000 toodangu ning teeninduse kvaliteedi sealsele tasemele vastavaks. See lisab kindlustunnet praegustele klientidele ja avab uksed ekspordiks täiesti uuel tasemel, mis senini analoogse sertifikaadi puudumise tõttu oli piiratud.

Sertifikaat on väljastatud rahvusvahelise sertifitseerimisorganisatsiooni TÜV CERT poolt läbi viidud auditi põhjal ja on kolmeaastase kehtivusega, mille lõppedes tehakse taotlus ka järgnevaks perioodiks.

ISO 9002 on rahvusvaheline kvaliteedistandard tootmise ja teenindamise kohta, mõeldud väliseks kvaliteedi tagamiseks ja tarnija suutlikuse tõendamiseks.

Baltex 2000 kuulub Singapuri firmale Tolaram Grupp, kellele kuuluvad Eestis veel tekstiiliettevõtted Qualitex ja Baltex Nonwovens, paberivabrik Horizon Pulp Paper ning kinnisvara haldamise ja arendamisega tegelev Tolaram Investeeringud ja Al Mare spordi- ja vaba-aja keskus.

Tolaram Grupile kuulub veel tekstiiliettevõte Alytaus Textile Leedus.

Hetkel kuum