Ülo Toomsalu • 8. august 2000 kell 8:34

7. korruselt alla kukkunud mees pääses luumurruga

Värska sanatooriumi katusel purjus peaga tiritamme teha üritanud mees kukkus 7. korruselt alla kõhuli murule. Trikimees pääses imekombel vaid paari luumurruga, kirjutab SL Õhtuleht.

Arstide sõnul on noormees juhtunust ikka alles ?okis. Haapsalu Laine sanatooriumi restorani kelner Gabriel, 28, ei soovi õnnelikult lõppenud trikki kommenteerida ega ka pildile jääda.

Arstid diagnoosisid mehel kandluumurrud ja muid kergemaid vigastusi. Et mehe vigastused pole eluohtlikud, viidi ta intensiivravilt traumatoloogiaosakonda.

Majakatuselt alla kukkunud Gabrieli vaatamas käinud SL Õhtulehe fotograaf Aldo Luud kinnitab, et noormees näeb kohutav välja. 'Ta lamas palatis, käsi kõhu peal. Silmad on põrutusest punased ja nina lõhki. Gabrieli suust paistsid värvilised traatklambrid,' kirjeldab fotograaf õnnesärgis sündinud meest.

Eluga pääsenu ainsad sõnad olid: 'Enesetunne on nüüd parem.'

Gabrieliga juhtus õnnetus nädalapäevad tagasi, kui Eesti sanatooriumide töötajad pidasid Värskas suvepäevi. 'See oli õudne vaatepilt. Ta kukkus nagu nukk filmis,' kirjeldab juhtunut suvepäevadel osalenud Erika Liepin?. 'Mees kukkus kõhuli maha, rohu peale. Hea, et kive polnud. See oli õnnelik õnnetus,' kinnitab naine.

Hetkel kuum