14. september 2000 kell 13:12

Rakveres võib homsest tuhat inimest veeta jääda

AS Rakvere Vesi ähvardab reedel kinni keerata 12-14 Rakvere suure elamu veevarustuse, tuues põhjuseks Rakvere Elamuhoolduse võlad. Joogi- ja tarbeveeta jääks sel juhul tuhatkond inimest, kirjutab eilne Virumaa Teataja.

ASi Rakvere Vesi juhataja Urmas Kriki sõnul läheb võlgnevus järjest hullemaks ja neil ei jää koostööpartneri korralekutsumiseks üle enam teist teed kui veekatkestusega ähvardamine.

'Mõistame, et asi on ebaõiglane nende inimeste suhtes, kes vee ja muud kommunaalteenuste eest korralikult maksnud,' möönis Krikk. Ta lisas, et kuuajaline maksetega venitamine ja suur võlasumma ei jäta neile teist võimalust.

Rakvere Elamuhoolduse tegevjuht Üllar Vaserik rääkis, et nad on teavitanud Rakvere Vee ähvardustes ka võlgu olevate majade elanikke. 'Mingisugune efekt sellel ka oli, kuid peamiselt reageerisid just need, kes niigi korralikult vee eest maksavad,' ütles Vaserik. Ta kinnitas, et nemad saavad Rakvere Veele maksta vaid selles ulatuses, mida elanikud neile vee tarbimise eest maksavad.

Hetkel kuum