Madli Zobel • 19. september 2000 kell 16:02

Homne eelinfo

Statistikaamet avaldab augusti ekspordi ja impordi hinnaindeksid ning tööstustoodangu tootjahinnaindeksi.

EKTK Ärihommikusöögi külalisena räägib Siim Kallas riigieelarvest.

Börsil kaubeldakse viimast päeva kahe Hüvitusfondi seeria obligatsioonidega.

Eesti-Küprose kaubanduskokkuleppe ühiskomitee II istung, mille raames kirjutatakse alla üksteisemõistmise memorandum.

Vastav töörühm peaks olema koostanud 20. septembriks ettepanekud Eesti energiaturu avamise ning Eesti energiasüsteemi Euroopa energiasüsteemi ühendamise kohta.

Tartus Emajõe Ärikeskuses on seminar 'Kuidas mõjutavad klastrid regiooni arengut?' Esitletakse käsiraamatut 'Ettevõtte arendustegevus: Käsiraamat äri alustajale'.

Eestisse tuleb visiidile Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) asepeasekretär Seiichi Kondo. Kohtumised on tal peaministri, rahandusministri, justiitsministri, majandusministri ja sotsiaalministriga.

President Lennart Meri jätkab visiiti Ida-Virumaal, hommikul on Meri Narva-Jõesuus, käiakse põhjarannikul, Repo vabrikutes Pussis ning õhtuks sõidab president Peipsi järve äärde Alajõele.

Maavalitsuste maaelu kureerivatele spetsialistideleantakse ülevaade maaeluprogrammi SAPARD hetkeseisust.

Riigikogus on maaelu ja põllumajandusturu korraldamise seaduse eelnõu teise lugemise jätkamine; julgeolekuasutuste, inimgeeniuuringute, tulundusühistuseaduse, avaliku teabe seaduse, taimekaitse konventsiooniga ühinemise seaduse eelnõu jpm.

Teede- ja sideminister Toivo Jürgenson avab Elvas AS Elvex"i uue autoklaaside tootmiskompleksi.

Koguneb Erastamisagentuuri nõukogu.

Järvamaal asutatakse ühistranspordikeskus.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda esitleb toiduainete päritolu- ja kvaliteedimärgi 'Tunnustatud Eesti Maitse' uut kujundust.

Tallinna linnavalitsus peab istungit.

Riigi peaprokurör Raivo Sepp sõidab Brasiiliasse Sao Paulosse Esimesele Ülemaailmsele Peaprokuröride Kongressile. Kongressi teemaks on 'Prokurörid ja kuritegevus täna'.

LHV ja Delfi avavad uue internetipõhise teenuse.

Hetkel kuum