Inno Tähismaa • 27. september 2000 kell 8:55

Järve Selver maksis 100 mln krooni

Täna prominentidele ja homme lihtrahvale uksed avav Järve Selveri hoone läks omanikule ASile Silikaat maksma 100 mln krooni, teatas ettevõtte esindaja.

Järve Selveri ehistutöid teostas FKSM ehitus, hoone projekteeris Kalle Rõõmuse arhitektuuribüroo. Järve Selver rendib pinda Asilt Silikaat.

Järve Selver on Selverite ketis neljas ja seni suurim kauplus.

Avatava kaupluse üldpindala on 13 300 m2. Selveri esimesel korrusel asuvad toidu- ja esmatarbekaubad, laia valikuga alkoholiosakond koos uudse sigari humidoriga, Selveri köök ja pagarid, Hiina kiirköögi nurk 'Ping Pong', pannkoogirestoran, bistroo ja pubi. Lisateenustena on olemas keemiline puhastus, apteek, pank, kindlustus, juuksur jms. Esimese korruse müügipindala on 4 600m2.

Järve Selveri teise korruse 3 000 m2-sel müügipinnal pakutakse kodukaupu ja majapidamistarbeid, kosmeetikat ja parfümeeriat, rõivaid, jalanõusid ning lastekaupu. Lisaks on seal laste mänguplats koos kohvikuga.

Järve Selveri 2. korrusel avatakse veel esimene spordi- ja vabaajakaupade ketti kuuluv kauplus nimega HYPE, mille üldpind on 1 000 m2.

Järve Selveris on ka drive-in teenus.

Avatava kaubanduskeskuse parkla on 500 kohaline.

Hoone kolmandal ja neljandal korrusel asub Kaubamaja kontserni kontor üldpindalaga 1660 m2.

Hetkel kuum