Madli Zobel • 16. oktoober 2000 kell 10:49

Divec müüb firmasid online

Konsultatsioonifirma Divec alustas valmisfirmade müüki , teatas firma esindaja.

Teenus on mõeldud ettevõtjatele, kes hindavad oma aega. Lisaks tellimise mugavusele on valmisfirma internetist ostmine 15% soodsam.

Teenuse eFirma loomisel on lisaks suurimale valmisfirmade valikule Eestis arvestatud ostjate erinevate vajadustega, mistõttu võimaldab süsteem eri korporatiivsete lisateenuste tellimist. Kogu tellimuse edastamine toimub turvaliselt, lihtsa ja arusaadava ankeediga internetis. Tasuda on teenuste eest võimalik läbi interneti.

eFirma võimaldab tutvuda reaalajas pakkumises olevate firmade nimedega, täita tellimusankeet ja saata see ära. Peale tellimuse sisestamist on võimalik see hinnapakkumisena välja printida ning selle alusel sooritada makse Diveci arvele. Originaalarve saab klient notaribüroos lepingu sõlmimisel.

?Võimalus osta valmisfirmasid internetist ei suurenda maksuseaduste rikkumisi, kuna äriühingud ei ole anonüümsed ning notariaalne kinnitamine on endiselt vältimatu,? kinnitas Diveci eFirma projekti juht Katrin Taho.

Katrin Taho sõnul võimaldab Diveci uus teenus valmisfirma ostjal suhelda ostuprotsessis enamiku ajast arvutisüsteemiga, vaid osa võõrandamise lepingu sõlmimiseks ja dokumentide kättesaamiseks on vajalik käik notaribüroosse.

Tänaseks üle maailma asutanud ja vahendanud rohkem kui 5000 firmat. Käesoleval aastal on Divec müünud üle 300 Eesti äriühingu. Hetkel on Divecil kontorid Eestis, Leedus, Belize?is ja Ukrainas.

Hetkel kuum