Inno Tähismaa • 19. oktoober 2000 kell 12:26

Homme Äripäev Online Live

Homme on Äripäev Online ?otse-eetris? Tallinnas asuva rahvusraamatukogu fuajeest esimeselt Eesti investeerimismessilt Rahakompass 2000.

Äripäeva messiboksis saab homme kell 10-20 ja laupäeval kell 11-18 tutvuda Äripäeva Online toimetuse ja raha- ja turu toimetuse tööga ning kaasa elada intervjuudele ligi 30 prominentse majandusinimesega.

Äripäev Online intervjuumaratonis toimub intervjuu iga poole tunni tagant, nõusoleku intervjuuks on andnud Guido Sammelselg, Aadu Luukas, Ain Hanschmidt, vennad Sõnajalad, Meelis Lao, Rein Kilk, Marek Strandberg ja paljud teised.

Homme ja laupäeval on sul erakordne võimalus suhelda näost-näkku Äripäev Online tegijatega ja öelda, mis sa neist arvad.

Lisaks ootavad Äripäeva boksi külastajaid nii homme kui laupäeval üllatused.

Mess on kõigile külastajatele tasuta. Soovitav on messile tulla koos lastega, sest võib-olla on see neil viimane võimalus pääseda sisse rahvusraamatukogu uksest.

Lisaks Äripäevale osalevad messil kõik Eestis tegutsevad pangad ja investeerimispangad, börsiga seotud asutused ning majandusuudiseid vahendavad agentuurid.

Hetkel kuum