Suurimat valikut ehitusalaseid raamatuid pakub võrgus www.index.ee

www.index.ee/raamatud2- on külastatud kuuest raamatukaubamajast ainus, kus on teemaloetelus eraldi ?ehitus? välja toodud. Tegemist on suurimat valikut ehitusalaseid teoseid pakkuva netikaubamajaga, kus on valida 20 ehitusvaldkonda kajastava raamatu vahel. Valikus on ka kuueosaline ?Majatohtri? sari, kus näiteks II osa kajastab krohvimist, betooni ning muid kivimaterjale, VI osa õpetab, kuidas valida õiget värvi ning värvimisviisi. Lehekülje ülesehitus on väga lihtne ja loogiline ning vajaliku ülesleidmiseks kuluvad vaid sekundid.

www.mega.ee/raamatud- eraldi ehitusalast kirjandust ei paku, valdkonnaga võiks kaudselt seotud olla kodu- ja aiakujundus, mille kohta leiab raamatud ?Feng Shui korteris? ning ?Feng Shui aias?. Teemadevalik on Megas samas hästi esitatud ning piisavalt mahukas.

http://books.delfi.ee/- raamatukaubamaja annab otsingusüsteemi sõna ?ehitus? sisestades päringule vastuseks kolm ehitusalast raamatut, nende seas käsiraamatu ?Eesti ehitusturg 1999?.

www.raamatukuller.ee- ei paku oma teemaloetelus ehitust ega anna ka otsingusüsteemi sisestatud vastavasisulisele päringule ühtegi vastust. Seega ? tulemus null. Lehekülje ülesehitus on samas lihtne ja arusaadav.

www.kaubasadu.ee- on kõige kehvema kujundusega ning teemadevalikuga. Ka sealt ei leia soovija ühtegi ehitusalast raamatut.

Hetkel kuum