Ülo Toomsalu • 14. november 2000 kell 6:18

Eesti Energia sunnib kliente tunde järjekorras seisma

Elektri ostu-müügi lepingute sõlmijad on juba praegu sunnitud seisma tunde Eesti Energia Tartumaa müügiesinduse ukse taga, elektrimüüja ennustab aga detsembriks veel pikemaid järjekordi, kirjutab Tartu Postimees.

Karlova gümnaasiumi õpetaja Külliki Kask ootas reedel Veerikul Eesti Energia klienditeenindussaali ukse taga enda sõnul üle kahe tunni, enne kui pääses lepingut sõlmima.

'Olukord oli lihtsalt jube,' leidis Kask. 'Üks vanaema kahe-kolmeaastase lapselapsega ootas samuti paar tundi. Õnneks sai ta vähemalt istuda. Aga, nagu öeldakse, vanainimesed on harjunud ootama.'

Eesti Energia Tartumaa müügijuht Kaido-Erkki Must tõdes, et Veeriku müügiesinduses on kahetsusväärselt pikad järjekorrad, kuid kinnitas, et kuuleb nii karmi kaebust esimest korda. Tema väitel on teenindajail seni töö üle pea kasvanud vaid nädala alguses.

'Iga kuu esimene ja teine nädal ning pea iga nädala esmaspäev ja teisipäev toovad kella üheksast kaheni täieliku ummistuse,' nentis Must. 'Inimesed on nädalavahetusel asja arutanud ja midagi nõuks võtnud ning esmaspäeval tulevad kõik korraga.'

Musta väitel pole Eesti Energial võimalik olukorra leevendamiseks peaaegu midagi ette võtta, sest uute, arvutitega varustatud töökohtade loomine pole ruumipuudusel võimalik.

Hetkel kuum