Ülo Toomsalu • 15. november 2000 kell 6:20

Rein Kilk rendib Tartu pangamaja haridusministeeriumile

Suvel Tartusse koliv haridusministeerium kinnitas rendiruumide leidmiseks korraldatud riigihankekonkursi võitjaks Rein Kilgile kuuluva OÜ Teofania, kes pakub ministeeriumile Munga 18 asuvat endist pangamaja, kirjutab Tartu Postimees.

Haridusministeeriumi kolimisprojekti avalike suhete töörühma juht Liina-Jaanika Seisler kinnitas, et kokku sai ministeerium kolm pakkumist, millest kaks tunnistas pakkumisi hinnanud komisjoni konkursitingimusile vastavaks.

'Enne kui saame selgitada valiku põhjusi ning avalikustada ülejäänud pakkujad, tuleb oodata kümme päeva, mis on seadusega antud protestide esitamiseks,' rääkis Seisler. 'Pärast seda saame rääkida ka renditingimustest.'

Varem on haridusministeerium rääkinud Munga 18 maja kõrval kõige enam võimalusest kolida endisse Sinimandria kultuurikeskuse majja Raekoja plats 16.

Kui konkursi tulemuse kohta proteste ei laeku, alustab haridusministeerium Seisleri sõnul ületuleval nädalal OÜga Teofania läbirääkimisi haridusametnike tulevaste töötingimuste ning võimalike ümberehituste üle endises pangas.

Haridusministeerium on Tartusse kolimise kuludeks rehkendanud 88 000 krooni. Praegu on ministeeriumil Tallinnas ligi 120 töötajat, kolimise järel jääb neid ametisse umbes 100.

Hetkel kuum