Ülo Toomsalu • 23. november 2000 kell 6:41

Ratsabaas läheb rendile ühekroonise aastaüüriga

Tallinna linnavalitsus annab loomaaia külje all Paldiski maantee ääres asuva ratsaspordibaasi kümneks aastaks ühekroonise aastaüüriga rendile Eesti Ratsaspordiliidule, kes peab lagunevasse baasi igal aastal investeerima 750 000 krooni, kirjutab Postimees.

Tallinna abilinnapea Liisa Pakosta sõnul on linnavalitsusel hea meel, et enampakkumine õnnestus ning halvas seisus ratsabaasile rentnik leiti.

'Renditingimused on tegelikult rentnikule rasked, sest igal aastal on neil vaja baasi investeerida ligi 750 000 krooni,' märkis abilinnapea. 'Olime ka selleks valmis, et konkurss ebaõnnestub.'

Nii mullu kui ka tänavu eraldas linn oma eelarvest ratsaspordibaasi ülalpidamiseks pea miljon krooni, sest hoolimata tasulistest ratsutamistundidest ja talliüüridest saadavast omatulust ei tulnud baas kuidagi ots otsaga kokku.

'Rahaasjad olid seal üldse väga-väga segased, kui ikka revisjonikomisjoni aktile kirjutab baasi juhataja juurde, et t?ekk ei ole säilinud, sest minu abikaasa kasutas neid märkmepaberina, siis on midagi valesti,' lausus Pakosta.

Hetkel kuum