Kaido Einama • 6. detsember 2000 kell 22:00

Edasimüügilepingu kohaselt kasutab SecuTeam Privadori sideturbetooteid Belgia klientidele täieliku turvateenuse pakkumiseks. Privador jätkab sideturbetehnoloogia-alast arendustegevust, et pakkuda oma edasimüüjate võrgu kaudu klientidele uudseid infohaldus- ja sidelahendusi.

"Privadoril on hea meel laiendada oma partnerivõrku Euroopa Liitu," ütles Privadori välismüügijuht Peeter P. Mõtsküla. "Usume, et tänapäeva heterogeenses keskkonnas võib pinnale jääda ainult partnerluse ja koostöö kaudu, ja Privadori sideturbetooted võimaldavad meie edasimüüjatel pakkuda firmaklientidele senisest tunduvalt turvalisemaid lahendusi."

"Privadori tooted sobivad Euroopa turule, sest nad on kuluefektiivsemad kui mitmete konkurentide tooted, tagades samas kõrgeima turvalisuse, mida suvaline firmakeskkond võib vajada. Usun, et Euroopa turul on meile suur potentsiaal," lisas Mõtsküla.

"Privadori tooted sobivad SecuTeami lepingulistesse turvateenustesse ideaalselt," kommenteeris SecuTeami juhataja Roderick Peters. "Turve ei ole lihtsalt toode, mille võib olemasolevasse infrastruktuuri sisse lükata, vaid oluline toodete kogum, mis tuleb tihedalt integreerida juba olemasolevate süsteemidega. Privadori tooted saavad osaks SecuTeami CombiSecure(tm)-retseptist."

Hetkel kuum