Ülo Toomsalu • 7. detsember 2000 kell 6:48

SLÕL: pensionärid võimuliidule nuhtluseks

Et eile nii palju pensionäre Toompeale kogunes, üllatas kindlasti valitsusliitu ja ehk korraldajaidki. Elu on näidanud, et rahulolematus on jõudnud massidesse ja pannud need ka liikuma, kirjutab SL Õhtuleht tänases juhtkirjas.

Muidugi ei lahendata platsiletulemisega probleeme, kuid seenioride olemasolu teadvustamine on hädavajalik. Kolmikliidu katsed kogunenuid naeruvääristada olid läbinähtavad - ürituse seadusevastaseks kuulutamine ning selle politsei jõul laialipeksmisega ähvardamine pole just d?entelmenlikem viis vanuritega suhelda.

SL Õhtulehel hakkas juba vaimusilmas terendama pilt pensionäride verega niisutatud Toompeast ning kumminuiaga üle küüru saavatest ja pokri veetavatest kiuslikest vanainimestest, kui tuli võimude üllas teade laialiajamisest loobumise kohta.

Üht tasuks sellelt eesti-vene segaürituselt veel tähele panna - nimelt seda, kuidas integratsioon ühise eesmärgi nimel tegutsevaid, kuid eri emakeelega vaesunud masse vallutab. On iseasi, kas selline integratsioon riigile parim reklaam on.

Hetkel kuum