Aasta PR-tegu on geenivaramu projekt

25. jaanuar 2001, 15:28

Eesti Suhtekorraldajate Liidu (EPRA) initsiatiivil esmakordselt korraldatud konkursi ?Suhtekorraldustegu 2000? viie parima kandidaadi seast valis ?ürii peaauhinna vääriliseks Eesti Geenivaramu projekti, eriauhinna pälvisid e-valitsuse projekt ja EXPO 2000 projekt.

Nii peaauhinna pälvinud Eesti Geenivaramu projekti kui ka eriauhinna pälvinud e-valitsuse ja EXPO 2000 projekti puhul hinnati kõrgelt teema laiaulatuslikku tõstatust ja hästi teostatud teavitamistööd, samuti projektide kõlapinda nii Eesti ajakirjanduses kui välismeedias. Kokku hinnati konkursi käigus 26 suhtekorraldustegu, millest lõppvooru pääses viis kandidaati. Finalistide seas olid lisaks auhinna saanud projektidele ka ühtse hädaabinumbri 112 kommunikatsioonikampaania ja Lennuki ümbermaailmareis.

Parimat suhtekorraldustegu valisid nii EPRA liikmed kui ka paljud teised suhtekorraldajad, ankeet parimate väljaselgitamiseks saadeti 173 valdkonna töötajale, vastuseid laekus kokku 21 inimeselt. Lõpliku otsuse võitjate osas langetas küsitluse tulemuste põhjal üheksaliikmeline ?ürii, kuhu kuulusid eriala asjatundjad ja EPRA juhatuse liikmed. Erialase konkursi ?Suhtekorraldustegu 2000? eesmärk on tunnustada suhtekorralduse professionaale, arendada valdkonnasisest tihedamat suhtlust ja tutvustada eriala ka laiemale üldsusele. Konkurss on plaanis kujundada iga-aastaseks traditsiooniks.

Parima suhtekorraldusteo valimisel lähtuti eelmisel aastal läbi viidud või alguse saanud suhtekorraldusprojektidest, mille hindamisel olid märksõnadeks silmapaistvus, eesmärgipärasus ja tulemuslikkus. Tegude hindamine põhines eelkõige eksperthinnangutel. Konkursil osalenud projekti näol võis tegemist olla mõne toote või teenuse lansseerimisega, turunduskampaania osaga, laiemat ühiskondlikku kandepinda omava projektiga, väljapoole Eestit suunatud suhtekorraldustegevusega vms.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing