Interneti toiduküljed sunnivad tegutsema

ÄP 26. jaanuar 2001, 00:00

Leia oma kokalink!

Mahukas virtuaalajakiri toidu ja joogi kohta, tutvustatakse eri traditsioone üle maailma. Infot leiab söögikohtade tutvustustest kuni gurmaanireisideni. Reiside hinnad toovad muidugi maa peale tagasi, kuid reisiideede hankimiseks siiski hea koht. Oma raamatupood.

Kohustuslik aadress gurmaani lemmiklinkide hulgas. See on lingikogu, kus igale toidu- ja joogiteemalisele leheküljele on antud hinnang, olemas lühikirjeldus.

Kujundus pole just pilkupüüdev, kuid info on usaldatav: 100 sisukat lehekülge, mis tõesti ka töötavad. Oma leiab nii spetsialist kui ka asjaarmastaja.

Hea teadmiste täiendamiseks.

Leiate värskeid uudiseid, sündmuste eelteateid, vestlusfoorumid, maailma suurimate joogitootjate ülevaated. Tellige e-kiri, et uuendustega kursis olla.

Korralik ülevaade maailma õlle ja veiniturust.

Lehekülje moto vastab tõele: ?Inimestele, kes söövad?.

Isuäratavat fotomaterjali täiendab lugematu hulk retsepte ja sisukad kommentaarid.

Päeva retsept, nõuanne ja mäng. Leheküljele lisavad aktiivsust uudised kogu maailmast ja Epicuriousi TV, mis õpetab nii nuga teritama kui ka keerulisi magustoite valmistama.

Hea abimaterjal jookide valmistamiseks, sest saab planeerida koguseid, kontrollida sobivust. Hea valik lihtsaid ideid pidude korraldamiseks.

Jaapani köögi austajate restoranigiid. Nii faktiinfot kui ka külastajate kommentaare on ligi 3000 Jaapani restorani kohta 823 linnas Euroopas ja USAs. Korralik otsingumootor. Tundub, et ajakohane, sest osade restoranide puhul näitab, et on suletud. Sõnaraamat ja käitumisreeglid inimesele, kellele Jaapani söögikultuur võõras. Jaapani köögi teemalisi raamatuid saab samast Amazoni vahendusel.

Korralik veinigiid algajale: head otsingusüsteemid, kirjeldused, nõuanded. Otsingumootoriga leiab toidule kerge vaevaga sobivad veinid. Vestlustahvlid ja päevapakkumised. Kõige romantilisema retsepti saatja võidab auhinnaks reisi New Yorki ja õhtusöögi ühe Broadway tippkokaga. Seksikaima koka valimine!

Artiklid-uudised veinimaailmast veiniarmastajatele ja spetsialistidele. Veinisoovitused, uued veinid. Virtuaalsed tutvumisreisid eri veinipiirkondadega, lingid otse veinimeistrite kodulehekülgedele, kust saate detailse info lahtiolekuaegadest ja külastustingimustest kuni veini tellimise blankettideni.

Harivad artiklid ja veinigiid, parima hinna ja kvaliteedi suhte soovitused igas hinnaskaalas. Külastage veinipoodi, osalege võistlustel. Kontrollige, kas teate, millised toidud ja veinid sobivad omavahel. Ei puudu ka reisivihjed ja päevasoovitused.

Hea lehekülg toidu- ja joogialase info otsingu alustuseks. See on mahukas lingikogu alajaotustega: õlu, vein, retseptid, ajakirjad, restoranid, netipoed, tervislik toitumine. Igas jaotuses on üle 10 töötava lingi, millele on lisatud lühike sisukirjeldus.

USA restoranide andmebaas koos otsingumootoriga oleks tavaline, kui poleks lisalugemist jootraha andmise tavadest, etiketist ja tervislikust toitumisest ning maitseainete kasutamisest.

Kullaauk taimetoitlastele: palju linke üle maailma, samuti uudisgruppe, vestlustahvleid ja retseptikogusid. Kujundus ei köida, kuid lingid toimivad.

Sisukas kodulehekülg teest. Lugege nii tee ajaloost kui ka viimaseid uudised, erinevate teejoomise kultuuride tutvustusi, temaatilisi mõtteteri ja tsitaate. Proovige retsepte või tellige teed otse online-kauplusest.

Lihtsa ülesehitusega suurepärane lehekülg mineraalveest. Lugejate hinnangut saab lugeda ca 60 erineva veemargi kohta. Eestit küll nimekirjas pole, kuid selle saab lisada. Lugege mineraalvee tervislikkusest, müütidest ja lugudest, mis seotud erinevate vetega. Samas on edetabelid, veetootjate koduleheküljed. Riikide loetelust selgub, et Saksamaal toodetakse vähemalt 174, Prantsusmaal 160 erinevat vett.

Alkoholivabade jookide lehekülg eelkõige spetsialistidele, kuid üht-teist uut ja harivat leiab ka tavatarbija. Ülevaate koos arvamuse ja tootja kontaktidega saab ca 900 joogi kohta. Mahukas ja üllatuslik vahepala.

Palju ja põhjalikult erinevatest söögikultuuridest stiilis ?kõik samast kohast?: eri piirkondade köökide tutvustused, retseptid, toitude kirjeldused ja etiketinõuanded. Seinast seina ülevaade juustudest, nende serveerimisest ja sobitamisest teiste toitudega. Usaldusväärne info nii selle kohta, millist juustu millise veiniga pakkuda kui ka igareedesest Alkmaari juustuturust Hollandis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:07

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing