Etiketid valmis eriprinteriga

ÄP 08. veebruar 2001, 00:00

Eestis müügile jõudnud maailma ühe suurema termoprinterite tootja Intermec uue tootesarja Connect & Print kõige väiksem esindaja Easy Coder C4 sisaldab madala hinnataseme juures kõike vajalikku kiireks ja lihtsaks töö alustamiseks.

Printeriga on kaasas etiketikujunduse tarkvara Label Shop Start, Inter Driver tarkvara Windowsis töötamiseks koos ActiveX kontrolliga, mis võimaldab kasutajal lisada vöötkoodi Windowsi rakendusprogrammidesse, ühenduskaablid ja etiketid.

Printeri Easy Coder C4 mõõdud peaksid lubama muidu ladudes koha leidnud printeri kasutamise ka kontorilahendustes. Lauale jääb ruumi ka muule kui vaid printerile.

Uue lahendusena on trükimehhanism paigutatud kahepoolselt avaneva korpuse kaane sisse, mis teeb kulumaterjalide paigaldamise ja puhastamise mugavamaks. Võimalik on kasutada ka suuremaid etiketirulle kui eelnevatel mudelitel.

Easy Coder C4 on uue trükimehhanismiga üks kiireimaid oma klassi printerite seas. Kaks erinevat trükitehnoloogiat võimaldavad kasutada enamust saadaolevatest etiketimaterjalidest. Tsentrist nihutatud etiketisensor lubab printida väga väikseid etikette, ka ei ole kasutaja sõltuv etikettide paigutusest rullil. Vanemad mudelid näiteks ei võimaldanud kasutada paarisarvulise paigutusega etiketirulle. Easy Coder C4 standardvarustuses on etiketi eraldusmehhanism koos etiketi kohalolekusensoriga. See teeb printeri kasutamise mugavamaks kohtades, kus trükitud etikett kohe paigaldatakse. Printeril on ka musta märgi sensor. Seda kasutatakse erilahendustes, nagu näiteks piletite, kartongi või läbipaistvate etikettide trükkimisel.

Printer ühendatakse arvutiga kas RS 232 või paralleel-liidese kaudu. Tänu Flash tüüpi vahetatavale mälule on vajadusel võimalik lihtsalt uuendada seadme tarkvara. Printeri hetkeseisukorrast annab teada kolmevärviline signaallamp.

Vanemate Intermec väikeprinterite kasutajatel ei teki probleeme uuele Easy Coderile üleminekul, sest printer on ühilduv kõigi eelnevate mudelitega ja etikettide kujundamisel tehtud töö ei lähe kaduma. Printeri käsitsemise lihtsuse tõttu sobib ta kohtadesse, kus etiketid pole esmajärguline probleem ja omas valdkonnas alustajatele, kellel pole aega keeruliste etiketisüsteemidega tutvumiseks. Eestis on esimesed printerid müüdud alustavatele firmadele või sekundaarseks printeriks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing