Helenius: Rail Estonia avalikustab investori õigel ajal

09. veebruar 2001, 16:15

Eesti Raudtee erastamise võitnud RailEstonia avalikustab strateegilise investori 28. veebruariks ja on valmis erastamislepingu allkirjastama, teatas projekti nõustaja Joakim Helenius.

?Looan, et Rail Estonia ametlik investor teeb veebruari lõpus avalduse, milles teatab, et on Eesti Raudtee erastamisest huvitatud ja on valmis lepingud Erastamisagentuuriga allkirjastama,? rääkis Helenius.

Samas lisas Helenius, et olukord, kus halduskohtu otsusega pole võimalik jätkata Eesti Raudtee tegeliku majandusliku olukorra tundmaõppimist, raskendab Rail Estonia läbrääkimisi investoriga.
?Loodan, et Rail Estonia on 28. veebruariks valmis erastamislepingu allkirjastama kohe, kui seaduslik olukord võimaldab.?

Tallinna halduskohus peatas kaotajaks jäänud Raudtee Erastamise Rahva ASi kaebuse põhjal RailEstonia võitjaks kuultanud Erastamisagentuuri otsuse täitmise kohtuistungini 14. märtsil.

Eeloleval teisipäeval kohtub halduskohtunik Karin Kalmiste protsessiosalisega, et otsustada Erastamisagentuuri ja Rail Estonia läbirääkimiste jätkamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing