Suusamüük madalseisus

20. veebruar 2001, 08:04

Lumevaese talve tõttu on kauplused suuskade müümisega hädas ja kaubast püütakse lahti saada allahindlusega, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kui ikka lund pole, ei tule ka keegi suuski ostma,? sõnas Tallinna sporditarvete kaupluse A T Sport müüja Indrek (32). Et ostjaid ligi meelitada, on kõik murdmaasuusad müügil 20protsendilise allahindlusega.

Ka Liivalaia tänaval asuva kaupluse Dünamo müüja sõnul on poes murdmaasuuskadele 20protsendiline hinnaalandus. Kaupluse esindaja sõnul oli eile õhtuks poest ostetud vaid üks paar suuski.

ASi Viisnurk spordikaupade divisjoni turundusjuht Siim Talmar ütles, et sel talvel on olnud murdmaasuuskade müük Eesti turul alla igasugust arvestust, milles on süüdi lumetu talv. Tema sõnul võib arvata, et paljud kaupmehed, kes oma kauplustesse suusakaupu tellinud, on saanud lumepuuduse tõttu valusasti vastu näppe ning see võib mõjutada ka järgmise aasta suusamüüki.

Visu suuski kasutab Eesti suusakoondises hetkel vaid Meelis Aasmäe. Talmari sõnul on peetud läbirääkimisi T?ehhi suusakoondisega ning on võimalik, et mõni t?ehh tulevikus Visu suusad alla paneb.

Ettevõttes valmistatud murdmaasuuskadest jääb Eestise kaks-kolm protsenti. Seetõttu ei avalda meie lumetu talv ettevõtte müüginumbritele olulist mõju.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing