Gerd Müller annab HP Marketsi üle Erkki Raasukesele

22. veebruar 2001, 14:06

Hansapanga juhatuse liige ja Hansabank Marketsi juht Gerd Müller asub 1. aprillist tööle loodavasse private equity fondi haldavasse firmasse. Fondi kavatseb Hansapanga Grupp tänavu turule tuua koostöös rahvusvaheliste partneritega.

Hansabank Marketsi juhi ametikohale asub alates 1. aprillist Hansapanga finantsdirektor Erkki Raasuke. Nõukogu kinnitas ka Erkki Raasukese nimetamise juhatuse aseesimehe kohale.

Hansabank Marketsi tegevdirektor Gerd Müller (29) esitas 22. veebruaril toimunud Hansapanga nõukogu korralisele koosolekule avalduse juhatuse liikme ametikohalt tagasiastumiseks alates 1. aprillist, mille nõukogu rahuldas.

Müller töötab Hansapanga Grupis alates 1992. aastast. Oma töökäiku alustas
ta valuutavahetuspunktide keti juhatajana, hiljem on ta töötanud nii kontorivõrgu kui ka jaepanganduse valdkonna juhina ning enne asumist Hansabank Marketsi juhi kohale juhtis Müller suuri ettevõtteid teenindavat korporatiivklientide divisjoni.

Hansabank Marketsi juhi ametikohale asuv Erkki Raasuke (29) alustas oma karjääri Hansapanga Grupis Hansabank Marketsist, töötades aastatel 1994-1998 intressiturgude osakonna juhataja ametikohal, alates 1998. aastast on Raasuke juhatuse liige ja finantsdirektor.

Läbirääkimisi sobivate kandidaatidega Grupi finantsdirektori ametikohale on
alustatud ning uue finantsdirektori avalikustab Hansapanga Grupp aprilli alguses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing