IK Speditor Air Cargo sai USA partneri

Inno Tähismaa 26. veebruar 2001, 15:55

Eesti transpordifirma IK Speditor Air Cargo sõlmis agendilepingu rahvusvahelise logistikakontserni EGL Eagle Global Logistics`iga, mis jõustub 1. märtsil, teatas IK Speditori esindaja.

Lepingu tulemusena avarduvad võimalused kaubavedude korraldamiseks Eestist ja Eestisse.

IK Speditor Air Cargo, Eesti kapitalil põhineva IK Speditor Group OÜ tütarfirma asub lepingu tulemusena esindama EGL huve ja teenuseid Eestis. EGL esindab samaväärselt IK Speditor Air Cargo huve ja teenuseid oma teenindusvõrgu ulatuses kogu maailmas.

EGL, mille peakontor asub USAs Houstonis, on globaalselt tegutsevate transpordifirmade seas juhtpositsioonil ning on pühendunud kõrge kvaliteediga ja konkurentsivõimeliste hindadega teenuste osutamisele. EGL transpordisüsteem sisaldab pea 400 terminali 100 riigis ja teenustepakett sisaldab lennu- ja meretransporti, tolliteenuseid, kohalikke eel- ja laialiveo teenuseid, kaupade ladustamist, integreeritud logistika ja hankeahela juhtimise teenuseid. EGL aktsiad on noteeritud New Yorgi börsil.

IK Speditor on spetsialiseerunud lennukaubavedudele, lisaväärtusena pakutakse tollivormistust ja veosekindlustust. Firma on enamuse Tallinnasse lendavate lennukompaniide täievoliline müügiagent ? kaubavedude alal on esindatud järgmised lennuliinid: Estonian Air, SAS, Finnair Cargo, Lufthansa Cargo, Air France, Singapore Airlines, airBaltic, Austrian Airlines, Lithuanian Airlines ja LOT Polish Airlines.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing