Privador võimaldab riigifirmadele soodushinda

ÄP Online 27. veebruar 2001, 00:00

Privador on esimene Eesti firma, kellega EIK sellise kokkuleppe allkirjastab.

Leppe kohaselt tarnib Privador riigiasutustele infoturbesüsteeme soodushindadega, tagades ka konsultatsiooni, koolituse ja süsteemide hoolduse.

?Privadoril on ajalooliselt avaliku sektoriga juba pikaajalised ja meeldivad suhted ? oleme nullist üles ehitanud paljude asutuste infoturbe infrastruktuuri, sealhulgas meie üleriigilistel klientidel ? tollil, piirivalvel, politseil ja teistel,? kommenteeris lepet Privadori tehnoloogiajuht Tarvi Martens.

Martensi sõnul on välisministeeriumi hallata kõiki Eesti saatkondi hõlmav ülemaailmne, Privadori seadmete abil loodud pidevalt toimiv turvaline privaatvõrk. ?Usun, et suudame ka edaspidi olla usaldusväärseks turbepartneriks avalikule sektorile ning kõigile teistele Eesti ja muude riikide organisatsioonidele,? lisas ta.

EIK on sõlminud kümmekond raamlepingut, mille alusel riigiasutused saavad soodustingimustel erinevate firmade tarkvara ja riistvara hankida. Seni on tegemist olnud rahvusvaheliste suurkorporatsioonidega. Privador on esimene Eesti firma, kellega raamleping sõlmitakse.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing