Inno Tähismaa • 27. veebruar 2001 kell 12:06

Siseminister alustab üle-Eestilist road-show`d

Siseminister Tarmo Loodus alustab homme Harjumaalt maakondlikke visiite, et omavalitsuste esindajate ja rahvaga arutada haldusterritoriaalse reformi kava, kirjutab Postimees Online.

Aprilli lõpuks plaanib minister läbi käia kõik 15 maakonda.

Siseministri visiitide eesmärk on arutada kohalike valla- ja linnajuhtidega maavanemate ja siseministeeriumi vahel kooskõlastatud haldusterritoriaalse reformi kava maakondades.

Rahvakohtumistel saavad osaleda kõik huvilised ja esitada reformi kohta küsimusi siseministrile ja siseministeeriumi asekantsler Deiw Rahumäele.

Kolmapäeval kell 10 kohtub siseminister Jüris, Rae valla keskuses Harjumaa omavalitsuste esindajatega, kell 12.30 on ta Kiili valla keskuses.

Järgmisel neljapäeval ja reedel siseminister visiidil Hiiumaal, Saaremaal ja Läänemaal. 15. märtsil Pärnumaal, 21. märtsil Raplamaal, 22. märtsil Valgamaal, 23. märtsil Tartumaal ja 29. märtsil Järvamaal.

Ida-Virumaal on siseminister 5. aprillil, päev hiljem Lääne-Virumaal, 12. aprillil Võru- ja Põlvamaal, 19. aprillil Viljandimaal ning 20. aprillil Jõgevamaal.

Hetkel kuum