Äripäev korraldab ettevõtjatele ja juhtidele maksuseminari

28. veebruar 2001, 09:43

Äripäev korraldab 15.märtsil Sakala keskuse ettevõtjatele, tegev- ja finantsjuhtidele seminari ?Kuidas maksuseadustega kindlakäeliselt toime tulla??.

Idee maksuteemalise seminari korraldamiseks andis ülerahvastatus Maksuameti korraldatud seminaril veebruari alguses. Kui oli näha, et maksuasjad vajavad lahtiseletamist, pidas Äripäev vajalikuks suunata infot lisaks raamatupidajatele ka tippjuhtidele ja ettevõtjatele.

Põhirõhk on Äripäeva seminaril keerulisse erisoodustuse jm maksudega seonduvasse temaatikasse selguse toomisel. Juttu tuleb veel töölähetuse korra muudatustest, nõukogu ja juhatuse liikmete kuludest, ettevõtte põhivaramüügist oma töötajatele, füüsilistelt isikutelt ja osaühingutelt tööde tellimisest töötaja palkamise asemel, maksuametnikega sujuvast suhtlemisest jne. Esinema on kutsutud Eesti tunnustatuimad maksukonsultandid ja lektorid Tõnis Jakob, Jüri Kalda, Olavi Kärsna, Ranno Tingas, Lasse Lehis, Ain Veide. Foorumil osalemiseks on andnud nõusoleku rahandusministeeriumi maksupoliitika osakonna juhataja Lemmi Oro.

<#Täpsem info Äripäeva maksuseminarist=https://www.index.ee/aripaev/loe.asp?P_ID=23 LID=1>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing