Suur osa pankrotis Järve ATP varast kanditud uue firma nimele

Inno Tähismaa 05. märts 2001, 16:01

Kohtla-Järve linnakohus algatas ASi Järve ATP pankrotimenetluse, kuid suur osa ettevõtte varast on praeguseks juba üle läinud uuele firmale, kirjutab Põhjarannik.

Kohtla-Järve linnakohus otsustas algatada bussifirma Järve ATP pankrotimenetluse Ida-Viru maksuameti ja ASi Krisi Kütus avalduste alusel. ATP võlg Kris Kütusele on 5,4 mln ja maksuametile 4,8 mln krooni.

Kohus määras ajutiseks pankrotihalduriks Terje Eipre, kes vastutab vara säilumise eest. Pankrotile vaatamata registreeriti ATP hoonetekompleks 26. veebruaril ümber ASile Lucius Kaubandus, mis nimetati äriregistris reedel ümber ASiks Järve Bussipark.

Kinnitamata andmetel on pankrotimenetluse käigus Järve Bussipargi nimele ümber registreeritud ka osa Järve ATPle kuuluvaid busse.

Salapärase Järve Bussipargi nõukogu liikmed on registri andmetel Tiina Ross, Rein Vaks ja Oskur Teder. Firmat juhib Rainer Sarapuu.

Pankrotis Järve ATP nõukogu liige Arne Berensden ütles, et nõukogu pole teinud otsuseid vara müügi kohta. Valdav osa Järve ATP aktsiatest kuulub Kohtla-Järve linnale. Linna esindaja Georgi Aleksandrov ütles samuti, et ei tea vara omanikuvahetusest midagi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing