Tehnilised probleemid lükkavad EMT portaali avamist edasi

Inno Tähismaa 05. märts 2001, 16:53

Tehnilised probleemid takistasid täna Eesti Mobiiltelefoni avamast, kirjutab Postimees Online.

'Loodame probleemid lahendada tänase kuupäeva numbri sees,' kommenteeris asja EMT projektijuht Kaido Tiigisoon.

EMT lepingulised kliendid saavad portaali Airport.ee kaudu oma telefonile tellida lühisõnumina värskete uudiste pealkirjad, uudise esimese lõigu või uudise teksti. Uudise teksti saab tellida kahes versioonis: kas ühe sõnumiga uudise esimesed 160 tähemärki või nelja sõnumiga 640 tähemärki.

Esimese kahe kuu jooksul saab Airport.ee kaudu uudiseid ja meeldetuletust saata tasuta. Mai esimeses pooles tuleb lühisõnumite eest tasuda, kuid lühisõnumi hinda ei ole praeguseks veel otsustatud.

Uudiste tellimiseks telefonile tuleb Airport.ee lehekülgedel määrata telefonile saadetavate uudiste rubriigid ning panna paika, milliseid märksõnu peavad saadetavad uudised sisaldama.

Airport.ee sisaldab ka aadress- ja kalendermärkmikku. Kalendermärkmikus olevate sündmuste kohta saab tellida lühisõnumiga saadetava meeldetuletusteate.

Uue veebisaidi kaudu saab taskutelefonile tellida ka lühisõnumeid, mis annavad teada kasutaja Airport.ee meilikasti saabunud e-kirjadest.

Samuti saab Airport.ee-st kätte suurema osa EMT virtuaalse teenindusbüroo senistest teenustest, samuti kasutada Infosõnum 700 teenuseid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing