Salva alustas mobiilse liikluskindlustusega

Inno Tähismaa 08. märts 2001, 18:19

Salva Kindlustus alustas täna klientide informeerimist liikluskindlustuse poliisi kehtivusest SMS sõnumite ja elektronkirjade abil, teatas seltsi esindaja.

Mega <#internetiportaali=http://www.mega.ee> kaudu toimuva sõnumite saatmise eest tasub kindlustusselts.

Info saamiseks liikluskindlustuse poliisi lõppemise asjus tuleb kliendil pangas või mõne teise edasimüüja juures kindlustuslepingut sõlmides teatada teenindajale mobiiltelefoni number või e-maili aadress, misjärel saab klient soovitud ajal enne poliisi kehtivusaja lõppemist vastavasisulise SMS teate mobiiltelefonile või elektronpostkasti. Teade saadetakse nii EMT, Radiolinja kui Q-GSM klientidele.

Salva Kindlustuse turundusjuhi Lauri Maaringu sõnul ostab enamus kliente lühikese, kahe-kolmekuulise poliisi, mille muutuva kuupäevaga kehtivusaega tuleb pidevalt meeles hoida. ?Suur osa, kes poliisita ringi sõidab, ei te seda tahtlikult, vaid on poliisi pikendamise lihtsalt unustanud. Seega kindlustuskatte säilimiseks ja kuni 1590 krooni suurusest trahvist pääsemiseks otsustasime kliente varakult teavitada ning seda just kõige kaasaegsemal ja operatiivsemal moel?, selgitas Maaring.

Teate saavad vaid need kliendid, kes on selleks soovi avaldanud. Sealjuures puudub seltsil õigus saata kliendi mobiiltelefoni või elektronpostkasti muid sõnumeid peale liikluskindlustuse kehtivusaega puudutava info.

Teadaolevalt on enne Salva Kindlustust Eestis regulaarseid ja muutuva kuupäevaga SMS sõnumeid oma klientidele saatnud vaid mobiilsidefirmad ja pangad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing