Tervisekaitse sulges idamaise söögikoha Bazar

27. märts 2001, 12:53

Tallinna tervisekaitsetalitus sulges rea puuduste tõttu eilsest idamaise köögiga Bazari ning määras söögikoha omanikele köögis valitseva segaduse ja baaris lahtioleku ajal remondi tegemise eest 2120kroonise trahvi, teatas EPL Online.

Tervisekaitseinspektorid kontrollisid Redfox Kaubanduse osaühingule kuuluvat Bazari möödunud neljapäeval ja avastasid söögikohast kõikvõimalikud rikkumised. ?See oli lihtsalt õudne! Liha ja hakkliha hoiti toatemperatuuril, kaup oli põrandal ja laiali, köögis õhku üldse ei olnud ja remondi tegemine baari töö ajal on rangelt keelatud,? rääkis arst-inspektor Tamara Zahharova.

Zahharova sõnul oleks ta sulgenud söögikoha jalamaid, kuid omanike sõnul oli laupäevaks ette tellitud pulmalaud. ?Pulm on pulm, seda juhtub harva. Muidugi kokad- noored poisid olid ise raskes seisus, sest söögikohti on seal 70, aga köögis ruumi võibolla ainult 12-ruutmeetrit,? kirjeldas arst-inspektor.

Eile suletud söögikoht peab tervisekaitselt taas tegutsemisloa saamiseks täitma kõik inspektori ettekirjutused. ?Nad andsid mulle garantiikirja, et kolme päeva jooksul saavad korda ja ma tahan kindlasti näha ka uut projekti,? rõhutas Zahharova.

Bazari tegevjuhi Tõnu Kuke sõnul avatakse baar uuesti neljapäeval. ?Tervisekaitse tuli täpselt sellel ajal, kui meil tööd juba käisid. Tõesti baar oli lahti ja samal ajal taga tegime remonti, et köögipinda suuremaks saada ja töötajatele mugavamaks. Trahvi tegemine oli igati õige ja me maksame selle ära,? kommenteeris Kukk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing