Kujunda ise kontori köögimööbel

ÄP 28. märts 2001, 00:00

www.officekitchen.de pakub põnevat kontori kööginurga kujundamise võimalust. Kuigi Eestis OfficeKitcheni moodulitest koosnevaid köögimööbli komplekte ei müüda, on lehekülg kontori köögi planeerimisel abiks siiski. Lähim riik, kus OfficeKitcheni esindus töötab, on Poola.

OfficeKitchen pakub erinevatest moodulitest kokkupandavaid kontori köögimööbli ja -tehnika variante.

5 põhimoodulit sisaldavad nii tööpinna, kraanikausi, pliidiraua, külmkapi ja nõudepesumasina, samuti nõude ja toiduainete hoidmiseks vajaliku kapipinna. Mööbli välisilme on minimalistlik, samas moodsalt erksavärviline ? valida on nii oran?i, sinise kui ka valge värvitooni vahel. Üks moodul võtab põrandal ruumi umbes 65×72,5 cm.

Lehekülje huvitavaim osa on võimalus kujundada endale erinevatest moodulitest sobiv köögimööbli ja -tehnika komplekt. Saab valida, kas soovitakse kraanikausi kohale kappi või hoopis riiuleid, ja lisada sobivatesse kohtadesse ka näiteks päevavalguslambi ja mikrolaineahju.

Tulemust saab vaadata ühe hiireklõpsuga ning kui see päris sajaprotsendiliselt ei rahulda, saab vajalikke muudatusi teha. Leheküljel on ka hinnakalkulaator, mis arvutab teie poolt valitud komplekti hinna kokku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing