Mega.ee endist juhti süüdistatakse 1,2 mln krooni varguses

Inno Tähismaa 28. märts 2001, 20:22

AS Ekspress Grupp esitas esmaspäeval politseile avalduse internetiportaali mega.ee endise juhi vastu süüdistatuna 1,2 miljonit krooni varguses, kirjutab EPL Online.

Tallinna keskkriminaalpolitseile esitatud avaldus süüdistab Ekspress Grupp kontserni tütarettevõtte AS Enternet Providers endist juhatuse esimeest Erkki Kvelli, kes on fiktiivsete kuluarvetega riisunud suures summas ettevõtte raha.

AS Ekspress Grupp juhatuse esimehe Gunnar Kobini sõnul töötas Erkki Kvell internetiportaali Mega tootvas firmas juhatuse esimehena alates eelmise aasta märtsist ning näitas ennast võimeka ning kohusetundliku juhina.

Mõned nädalad tagasi ilmsiks tulnud vargus on Kobini sõnul üllatus kõigile ettevõtte töötajatele ning toimus peamiselt käesoleva aasta jaanuaris-veebruaris.

'Käsitlesime hr Kvelli grupis suure potentsiaaliga töötajana, kes ligi aastaga pani kokku töövõimeka ja ambitsiooniga meeskonna ning ehitas üles Eesti juhtiva uudisportaali,? rääkis Kobin.

'Tänaseks oleme tuvastanud et Erkki Kvell on samasuguse teoga hakkama saanud ka oma eelmises töökohas, kuid see, kui suures ulatuses, selgub ilmselt algatatud politseijuurdluse käigus,? lisas Kobin.

Tema sõnul on ettevõtte omanike usalduse ja juhatuse esimehe positsiooni kuritarvitamine tegu, mille eest tuleb kindlasti karistada, vastasel korral ei ole võimalik enam oma äri juhtimist kellelegi usaldada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing