Energiafirma vahetas teenindusdirektorit

29. märts 2001, 08:07

Eesti Energia lõpetas poolteise kuu eest töölepingu ettevõtte teenindusstruktuuri juhtinud Arno Otstaveliga, teadaolevalt on tema lahkumise üheks põhjuseks klienditeeninduse vilets kvaliteet, kirjutab Postimees.

Eesti Energia kommunikatsioonijuht Erki Peegel ei soovinud Otstaveli lahkumise põhjustest täpsemalt rääkida. ?Olgem ausad - edukas jaemüügijuht on just majandus- ja turundusinimene, mitte elektriinsener. Otstavel oli elektriinsener,? lausus Peegel.

Otstavel ise ei soovinud kinnitada Postimehe andmeid, mille kohaselt tema lahkumise põhjuseks olid probleemid Eesti Energia teenindusega.

Ta lisas siiski, et tema lahkumine polnud seotud segadustega arvetega tasumisele ja paketisüsteemile üleminekul. ?Need kaks asja ei ole omavahel seotud,? ütles ta.

Otstaveli välja vahetanud, ainult kaks nädalat Eesti Energia Teeninduse direktorina töötanud Andrus Mõttus tuli Eesti Energiasse Tartu jae- ja hulgimüügifirma Rain juhatuse esimehe asetäitja kohalt.

Mõttuse sõnul visatakse Eesti Energia teeninduspool varem-hiljem vaba turu konkurentsi. ?Teenus peab minema kiireks, täpseks, lihtsaks ja meeldivaks,? lausus Mõttus.

Mõttus on alustanud muutusi Eesti Energia Teeninduses klienditeeninduste asukohtade muutmisega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing