Noored eesti poisid lõid raadio-tele-videofirma

Inno Tähismaa 02. aprill 2001, 11:20

Kolm TV3ga seotud Eesti noormeest alustasid täna oma firmaga Northern Broadcasting Network (NBN) tele- ja raadosaadete tootmist Rootsi MTG grupi telekanalile TV3 ja raadiojaamadele Star FM ja Power Hit Radio.

TV3 majandusuudiste kokkupanija Margo Kütt, kaameramees Tarmo Korol ja produtsent Toomas Ili hakkavad tootma TV3 noortesaadet Filter ja filmisaadet Cinemania. Lisaks
toodetakse raadiouudiseid, mida teeb esialgu Margo Kütt ise. Samas jätkab ta TV3le majandusuudiste tegemist. Mõne aja pärast asub tööle veel üks ajakirjanik.

Kütt ütles, et raadiouudiste tootmine on NBNi esimene samm. Eesmärgiks on juba lähiajal alustada ka teleuudiste tootmist.

Teine prioriteet telesaadete tootmise kõrval on NBNil videofilmid, sealhulgas mainefilmid ettevõtetele, reklaamfilmid, õppefilmid ja dokumentaalfilmid.

?Meie eesmärgiks on tõusta käesoleva aasta lõpuks juhtivaks televisioonisaadete tootjaks ja parima kvaliteediga interaktiivsete audio-videolahenduste pakkujaks Eestis,? ütles NBNi juhatuse esimees Margo Kütt. ?Järgmisel aastal laiendame oma tegevust üle Baltikumi ja Skandinaavia turule ja sealt edasi teistesse Euroopa riikidesse ja Venemaale,? lisas Kütt.

Raadiojaamau Staf FM ja Power Hit Radio esindava AS Mediainvest juht Sven Nuutmann ütles, et koostöö NBNiga sündis vajadusest heade uudiste järele.

Northern Broadcasting Network OÜ pakub lisaks eelnevale ka PR- ja meediakonsultatsiooniteenust. NBN annab esialgu tööd 15le inimesele.

Nimetatud raadiojaamade omanik AS Mediainvest Holding kuulub Skandinaavia suurimasse meediagruppi Modern Times Group (MTG), mis annab välja maailma menukaimat ajalehte Metro. Lisaks raadiojaamadele kuulub Eestis MTG kontserni ka telekanal TV3.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing