EPL: Pakosta intervjuu meile ajas Tallinna võimuliidu tülli

Reformierakond ja Isamaaliit läksid tülli Isamaaliidu liikme ja Tallinna abilinnapea Liisa Pakosta avameelse intervjuu pärast Eesti Päevalehele, kus Pakosta süüdistab Reformierakonda mitmete projektide pidurdamises, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Täna tõesti ei saa öelda, et Isamaaliit ja Reformierakond teineteist palavalt ja tingimusteta armastaksid,? nentis Pakosta.

Tallinna volikogu reformierakondlasest esimehe Rein Voogi hinnangul peab Isamaaliit Reformierakonna ees poriga loopimise pärast vabandama ja hea koostöö nimel tuleb maha pidada tõsine jutuajamine.

Voogi sõnul saavad kaks erakonda siiski ka edasi koostööd teha, vaatamata sellele, et mõned poliitikud Isamaaliidust arvavad teistmoodi.

Voogi sõnul tuleb arutada ka koalitsioonikaaslaste käitumist, kes võtsid abilinnapea Priit Vilbalt jalgpallistaadioni projekti ja asusid kärpima tema õigusi bussipiletisüsteemi juurutamisel.

Vilba ei näinud eile põhjust, miks ta peaks tagasi astuma. ?Milline objekt on mul ebaõnnestunud?? küsis Vilba, kes pidas rünnakute põhjuseks Isamaaliidu soovi müüa sadama-ala Ober Hausile, millele Reformierakond on seni teravalt vastu olnud.

Hetkel kuum