Värske lähenemine kinnisvara haldamisele vähendab kulusid

11. aprill 2001, 00:00

Oracle kontserni siseselt ja Ameerika turul katsetatud programmi Oracle Property Manager toomine Euroopa ja Eesti turule on NT-Exchange.com?i juhatuse esimehe Lembit Loo hinnangul vajalik juba selletõttu, et kodumaised kinnisvaraäri IT-lahendused on alles lapsekingades, samal ajal kui siinsed suurettevõtjatest kinnisvaraomanikud on hädas oma hoonete haldamise ja hooldamisega.

?Meie lahendust kasutades saavad firmad keskenduda oma põhilisele ärile ja selle arendamisele ega pea rabelema ning ressursse kulutama IT-rakenduste väljatöötamiseks,? iseloomustab Lembit Loo Oracle kinnisvara haldamisprogrammi.

Programmi turvalisuse osas kasutatakse pankadega analoogseid turvakanaleid. Uue toote sihtgrupina näeb Loo kõiki ettevõtteid, kelle halduses on palju erinevat kinnisvara ? riigiasutused, elamumajanduse ettevõtted, tootmishoonete valdajad, büroohoonete omanikud. ?Oracle Property Manager võimaldab jaotada ja vähendada halduskulusid, kontrollida investeeringuid, selle kasutuselevõtt on kiire ja kasutamine paindlik, kuna tarkvara uueneb pidevalt,? rääkis Loo. ?Pealegi on siin kogu firmale vajalik info ühest kohast ja just sellele, kellele tarvis, kättesaadav.?

NT-Exchange.com loodab Lembit Loo sõnul kasutaja kohta kuus 4500 krooni maksva Oracle Property Manageri juurutamise investeeringud käesoleva aasta lõpuks tulu tooma panna. q

Oracle Property Manager on tugi ettevõttele, et välja töötada oma kinnisvara parima kasutamise strateegia. Oracle tarkvara on multifunktsionaalne, kasutajasõbralik ja paindlik lahendus, mis sobib nii äri-, elamis- kui ka tootmispindade haldamiseks ja on kasutatav üle interneti.

NT-Exchange.com pakub Eesti kinnisvaraomanikele ja -haldajatele terviklikku kinnisvara haldamise lahendust, mis sisaldab ka hooldusraamatu funktsiooni. Hooldusraamatut saab kasutada nii elektrooniliselt kui trükituna, see on abivahend kinnisvara hooldustöö ja korrashoiu regulaarsuse tagamiseks. Hooldusraamatu eesmärk on aidata kinnisvara omanikel ja halduritel parandada vara seisundit ning suurendada selle väärtust. Väärtuse kasvu võimaldab hooldusraamatu abil teostatav hooldustöö planeerimis- ja juhtimistegevus, selle läbi vähenev ootamatute remonttööde tõenäosus, hoonete eluea pikenemine ning optimaalsete ülalpidamiskulude säilimine. q

Arco Vara Halduse OÜ hakkas selle programmi demoversiooniga töötama selle aasta 13. märtsil. Tänaseks oleme sisestanud andmeid ja tutvunud programmi ülesehituse ning võimalustega.

Juurutamise käigus on olnud palju abi NT-Exchange?i kollektiivist ning eriti personaalsest projektijuhist. Esinenud probleemid oleme koostöös suutnud operatiivselt lahendada ja sel moel oleme ka vajalikud muudatused programmi sisse viinud.

Üldmulje Oracle Property Manageri terviklahendusest on positiivne. Kindlasti tuleb veel juurutamisega vaeva näha, kuid juba praegu võin kindlalt väita, et tulevikus saab sellest programmist asendamatu töövahend kinnisvarahalduse igapäevases töös.

Üsna paindlikult on uue toote juures paika pandud hinna ja kvaliteedi suhe, mis annab klientidele laiad valikuvõimalused ega peleta eemale firmasid, kellel rahakott kõhnem või parasjagu käsil kokkuhoiupoliitika. q

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing